شرایط و قوانین آموزشگاه آنلاین آی‌پس

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات آی‌پس به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت آی‌پس و استفاده از خدمات ارائه شده توسط آی‌پس به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات آی‌پس است.


قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های آی‌پس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های آی‌پس تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.


ارتباطات الکترونیکی

تمام ارتباطات و پشتیبانی های آی‌پس از طریق وب سایت ،شماره تماس و آدرس درج گردیده در اطلاعات سایت صورت میگیرد و جهت پشتیبانی از طریق تلفن تنها با هماهنگی قبلی انجام خواهد گرفت.


سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

آی‌پس به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. در واقع با استفاده از سایت آی‌پس، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات آی‌پس، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط آی‌پس جزئی از اموال آی‌پس محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار آی‌پس است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای آی‌پس محفوظ می‏‌دارد.کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از تمامی خدمات آی‌پس بوده و اجازه کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای آی‌پس محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات آی‌پس، کاربران مسئول حفظ شناسه عضویت خود هستند، تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت شناسه کاربر، حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. ما با هیچ روش دیگری جز موارد اشاره شده در صفحه پشتیبانی با شما ارتباط نخواهیم داشت لذا خواهشمندیم قبل از ارتباط با افراد ناشناس با نام آی‌پس حتما از هویت وی از صفحه پشتیبانی مطلع شوید.


نقدها، نظرها، ارتباطات و سایر مطالب

کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند:
بدیهی است که اگر این قوانین در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد. با این حال، آی‌پس هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت را ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید آی‌پس درباره محتویات نظر نیست. لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند. نقد کاربران باید شامل نقاط قوت و ضعف مجموعه در استفاده عملی و تجربه شخصی فرد باشد. برای ارسال نقد، لازم است کاربران تا حد ممکن از مبالغه و بزرگنمایی مزایا یا معایب آموزشگاه خودداری کنند. در غیر اینصورت نقد مورد نظر تایید نخواهد شد. نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد. بلکه به طور واقع بینانه معایب و مزایای هر مرکز را در کنار هم بررسی کند. تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید. کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی و یا مرکزی باعث عدم تایید نظر کاربر می‌شود. تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید. کاربران دقت داشته باشند تا جای ممکن از هرگونه لینک دادن (فرستادن) کاربران به سایت‌های دیگر خودداری نمایند. از مطرح کردن بحث‌های متفرقه و غیر مرتبط با مجموعه آموزشی خودداری نمایید. کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخش آی‌پس را در قسمت مربوطه اعلام نمایند، لذا از نوشتن نقد خود درباره سایت در قسمت نظرات خودداری نمایید. کاربران توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارند یا نسبت به آن شک دارند، به هیچ وجه در نظرات ثبت ننمایند. و همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیر مطمئن درباره مجموعه جدا خودداری نمایند. ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید. لازم است کاربران مطالبی را ثبت نمایند که برای بازدیدکنندگان سایت مفید واقع شود و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیر ضروری در این بخش خودداری نمایند. لازم است کاربران نظرات خود را به صورت نگارشی و نه گفتاری ثبت نمایند و از کوتاه کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره ای تا جای ممکن در ثبت نظرات خودداری نمایند. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه تایید نظرات کاربران است. کاربران در نظر داشته باشند که آی‌پس، ویرایش نگارشی نظرات کاربران را حق خود می‌داند اما سایر ویرایش‌هایی که برای رعایت قوانین ذکر شده انجام می‌شود، قبل از ثبت نظر، به اجازه کاربر نیاز خواهد داشت.


محتوا

آی‌پس نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل استفاده می‏‌کند. وب ‏‌سایت آی‌پس هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سرویس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت آی‌پس تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد. سایت آی‌پس ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.


© کلیه محتویات سایت آی‌پس شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت آی‌پس تعلق دارد.